Run for Fun. Bieg po kampusie Politechniki Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-12-13

Run for Fun. Bieg po kampusie Politechniki Gdańskiej

Kampus Run
Sprawdź się w biegu na 2,5 km, odkrywając najciekawsze zakątki kampusu Politechniki Gdańskiej. Zapraszamy serdecznie do udziału w biegu Run For Fun, który odbędzie się w poniedziałek 18 grudnia.

Organizatorami biegu są PG Sport, Politechnika Gdańska, COSA AZS Górki Zachodnie oraz Akademicki Związek Sportowy. Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

By wziąć udział w biegu nie trzeba być zawodowym sportowcem. Liczy się dobra zabawa i integracja trójmiejskiego środowiska akademickiego. Na starcie czekamy na wszystkich – wykładowców, pracowników administracji oraz studentów! Wspólnie promujmy zdrowy tryb życia!

Każdy z uczestników otrzyma koszulkę startową oraz pamiątkowy medal.

Mały bonus czeka także na studentów PG, którzy mają małe zaległości na tegorocznych zajęciach z wychowania fizycznego. Biorąc udział w biegu macie możliwość odrobienia jednej nieobecności.

Start biegu zaplanowany jest na godz. 11:00. Do zobaczenia na dziedzińcu przed Gmachem Głównym Politechniki Gdańskiej!