Run for Fun. Kilkaset osób we wspólnym biegu przez kampus | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-12-19

Run for Fun. Kilkaset osób we wspólnym biegu przez kampus

biegacze
Fot. Robert Gadomski/ Piotr Walczak
Niemal trzystu uczestników wzięło udział w pierwszym biegu „Run for Fun”, który odbył się 18 grudnia na kampusie Politechniki Gdańskiej.

W biegu wzięli udział pracownicy i studenci Politechniki Gdańskiej, a także przedstawiciele Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

– Biegnijcie i bawcie się świetnie, pogoda jest dla Was zamówiona – mówił na starcie prof. Krzysztof Wilde, rektor PG.

Każdy z biegaczy otrzymał mikołajową czapkę i sportową koszulkę. Do przebiegnięcia było 2,5 km po najciekawszych zakątkach kampusu. Bieg ukończyli wszyscy z uśmiechem na ustach, trzem paniom i trzem panom z najlepszym wynikiem czasowym wręczono pamiątkowe medale, a na mecie dla wszystkich czekała gorąca herbata.

Bieg został zorganizowany przez Politechnikę Gdańską, COSA AZS Górki Zachodnie oraz Akademicki Związek Sportowy.