120-lecie PG: spotkanie autorskie z Andrzejem Januszajtisem – znawcą i popularyzatorem historii Gdańska | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-16

książka "Z dziejów gdańskiej nauki i techniki"
Biblioteka PG oraz Stowarzyszenie Absolwentów PG zapraszają, na wieczór autorski z doc. dr. inż. Andrzejem Januszajtisem. Spotkanie odbędzie się 20 lutego w Akademickim Klubie „Kwadratowa” i będzie poświęcone książce „Z dziejów gdańskiej nauki i techniki”.

Spotkanie z doc. dr inż. Andrzejem Januszajtisem, pierwszym dziekanem Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, znawcą i popularyzatorem historii Gdańska, autorem książki pt. „Z dziejów gdańskiej nauki i techniki”, jest pierwszym z serii spotkań historycznych wpisujących się w kalendarz obchodów 120-lecia Politechniki Gdańskiej.

Wydarzenie odbędzie się 20 lutego (wtorek) o godz. 17.00 w sali pubowej klubu Kwadratowa. Dyskusję poprowadzi Marek Żabczyński, dyrektor administracyjny Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej. Wstęp wolny.

Książka dostępna jest w sklepie PG w budynku Hydromechaniki w cenie 25 zł.