Baltic Nuclear Energy Forum. Specjalna oferta dla studentów | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-23

Baltic Nuclear Energy Forum. Specjalna oferta dla studentów

BNEF
Baltic Nuclear Energy Forum to konferencja, która odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku w marcu. Jej celem jest tworzenie nowych perspektyw oraz rozwijaniu partnerstw, szczególnie w obszarze regionu Morza Bałtyckiego.

BNEF obejmuje dwudniową konferencję oraz szereg wydarzeń towarzyszących w tym:

Organizatorom zależy na uczestnictwie studentów w tym wydarzeniu i to z myślą o nich została przygotowana specjalna oferta. Posiadając legitymację studencką, można zarejestrować się na 2-dniową konferencję za jedyne 79 zł + VAT.

Jak skorzystać ze specjalnej oferty?

1. Odwiedź stronę internetową: bnef.pl
  2. W zakładce „Zarejestruj się” wybierz opcję rejestracji dla studentów i wprowadź numer legitymacji studenckiej
  3. Po otrzymaniu proformy należy dokonać opłaty, a w kolejnym kroku otrzymasz bilet potwierdzający uczestnictwo

Liczba miejsc w specjalnej ofercie dla studentów jest ograniczona

Konferencja odbywa się w dniach 18 – 22 marca 2024 r w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.