Uroczyste posiedzenie Senatu PG [transmisja online] | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-23

Uroczyste posiedzenie Senatu PG [transmisja online]

Uroczysty Senat PG
Już w najbliższą środę 28 lutego o godzinie 11:15 w Auli PG w Gmachu Głównym odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Gdańskiej z okazji promocji akademickich.

Transmisja on-line

Podczas wydarzenia rektor uczelni prof. Krzysztof Wilde przyjmie w poczet profesorów Politechniki Gdańskiej naukowców i naukowczynie uczelni. Zostaną także uroczyście wręczone promocje na stopnie doktora habilitowanego i doktora.

Promocje akademickie otrzyma łącznie ponad 100 osób, które swój tytuł lub stopień uzyskały w 2023 roku.

W ramach wydarzenia wręczona zostanie nagroda „Dyplom Roku”. To wyróżnienie Rektora PG dla autorów najlepszych prac dyplomowych magisterskich, obronionych na każdym z wydziałów w 2023 roku.

Uroczystość uświetni Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej.

Wydarzenie jest otwarte. Uczestniczyć w nim będzie można również on-line za sprawą transmisji na żywo na stronie głównej PG.