WILiŚ Adventure 2024. Druga edycja konkursu podróżniczego dla studentów | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-20

WILiŚ Adventure 2024. Druga edycja konkursu podróżniczego dla studentów

grafika konkursu WILiŚ Adventure
Jesteś studentem Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska marzysz o tym, by podróżować jak młody Jacek Pałkiewicz? Masz doświadczenie ekspedycyjne i przygotowujesz się do kolejnej wyprawy? Weź udział w konkursie WILIŚ Adeventure i wygraj nawet 5 tys. euro, które przeznaczysz na podróż życia!

Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska zaprasza studentów tego wydziału do wzięcia udziału w konkursie WILiŚ Adventure. Maksymalny budżet dofinansowania na podróż życia wynosi 5000 euro.

To druga edycja konkursu podróżniczego WILiŚ. W poprzednim roku konkurs wygrał Tutus Chmielewski, który odbył wyprawę rowerową do Brazylii.

Więcej o wyprawie

Jak zgłosić swój udział?

Nabór zgłoszeń potrwa od 21 lutego do 15 marca.

Regulamin konkursu i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony wilis.pg.edu.pl (po zalogowaniu).

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres promocja.wilis@pg.edu.pl

Więcej aktualnych informacji będzie można znaleźć na profilach WILiŚ w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram.

Spotkanie z podróżnikiem

Szukasz inspiracji? Przyjdź na spotkanie z legendarnym podróżnikiem Jackiem Pałkiewiczem. Spotkanie odbędzie się na dziedzińcu im. Heweliusza 14 marca (czwartek) o godz. 11.00.