Konkurs Czerwonej Róży. Do 18 marca kandydatury najlepszych studentów i kół naukowych | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-04

czerwona róża
Rozpoczęła się kolejna edycja prestiżowego Konkursu Czerwonej Róży, gdzie nagradzani są najlepsi studenci i koła naukowe z uczelni województwa pomorskiego. Tylko do 18 marca można składać wnioski kandydatur do nagrody.

Głównymi nagrodami w konkursie są:

• w kategorii „najlepszy student” – samochód osobowy
  • w kategorii „najlepsze koło naukowe” – nagroda pieniężna w kwocie 15 tys. zł.

Rozstrzygnięcie konkursu odbywa się w dwóch etapach: uczelnianym i ogólnym. W tym roku etap ogólny będzie miał miejsce w  Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.

Kto może wziąć udział w konkursie?

1. Każda osoba studiująca na drugim stopniu kształcenia w PG, która uzyskała wysoką średnią ocen za wyniki w nauce, ma osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe, jest aktywna społecznie oraz potrafi zaprezentować się przed komisją konkursową.
  2. Każde aktywnie działające koło naukowe.

Termin składania wniosków: do 18 marca 2024r.
Miejsce składania wniosków: Dział Spraw Studenckich PG, Budynek Bratniak, pok. 212-213

Kontakt do Koordynatora PG: Anna Klimczyk, kierownik Działu Spraw Studenckich, mail: anna.klimczyk@pg .edu.pl

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Czerwonej Róży, przy współudziale szkół wyższych działających w Pomorskiem.

Przydatne dokumenty

Harmonogram Konkursu