Nowa oferta programów rozwojowych w ramach Stypendiów Santander | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-03-29

Nowa oferta programów rozwojowych w ramach Stypendiów Santander

Stypendia Santander
Szkolenia językowe i biznesowe, kurs cyberbezpieczeństwa czy też szkoła giełdowa. W ramach Stypendiów Santander pojawiła się oferta nowych, atrakcyjnych programów dla studentów i pracowników Politechniki Gdańskiej, a także konkurs o stypendium na wyjazd z programem Erasmus+.

W ramach Stypendium Santander przygotowane ofertę atrakcyjnych szkoleń i kursów. Udział w programach jest bezpłatny i przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje, terminy zgłoszeń i niezbędne linki.

Stypendium Santander dla Erasmusa

Studenci, którzy planują wyjechać na Erasmusa, mogą uzyskać dodatkowe dofinansowanie swojego wyjazdu w wysokości 2500 zł. Wszystko w ramach drugiej edycji Stypendium Standander dla Erasmusa. Celem projektu jest pomoc studentom w rozwoju osobistym i wsparcie edukacji na uczelniach wyższych.

Zapisy do 19 kwietnia 2024 r.

Aplikuj

#SantanderJęzykiMniejObce

Chcesz podszkolić angielski i zdobyć certyfikat IELTS? A może hiszpański, niemiecki, francuski lub włoski? Wybierz jeden z języków, ucz się kiedy i gdzie chcesz. Dostaniesz dostęp online na okres od 3 do 6 miesięcy.

Zapisy do 13 maja 2024 r.

Aplikuj

Cyberbezpieczeństwo dla każdego z Politechniką Poznańską 2024

Naucz się obrony przed cyberprzestępcami! Dowiedz się od Piotra Koniecznego z Niebezpiecznik.pl dlaczego „smartphone to szatan”. Otrzymasz trzymiesięczny dostęp do nagrań live’ów oraz kanału dla uczestników na Discordzie.

Zapisy do 6 maja 2024 r.

Aplikuj

Szkoła Giełdowa GPW & SGH 2024 

Rozpocznij przygodę ze światem giełdy. Weź udział w spotkaniu z Pawłem Danielewiczem - autorem książki „Geometria Fibonacciego. Nowe ujęcie” oraz dr hab. Waldemar Rogowski, prof. SGH - głównym analitykiem Biura Informacji Kredytowej.  Otrzymaj 3 miesięczny dostęp do 29 h szkoleń, nagrań live’ów oraz społeczności na Discordzie.

Zapisy do 6 maja 2024 r.

Aplikuj

Learn Excel, Canva, PowerBI or Photoshop

Chcesz poznać programy biurowe lub projektowania graficznego? Wybierz jedno ze szkoleń i otrzymaj do niego dostęp na zawsze.

Zapisy do 30 kwietnia 2024 r.

Aplikuj

Business for All 2024 - Harvard Business Publishing  

Wybierz jeden z dwóch kursów:

  • Podstawy biznesu, aby poznać podstawy marketingu, finansów i negocjacji
  • Zarządzanie sobą, aby poprawić proces podejmowania decyzji, zarządzanie czasem i zdolność wywierania wpływu.

Zwiększ swoje perspektywy zawodowe i zgarnij certyfikat od Harvard Business School Publishing. 

Zapisy do 10 czerwca 2024 r.

Aplikuj

Learn ChatGPT – 2024

Wiesz już czym jest ChatGPT? Chcesz dowiedzieć się, jak stosować go pracy i życiu prywatnym? Nauczysz się m.in. jak tworzyć treści SEO, prezentacje oraz jak usprawnić swoje codzienne czynności. Wybierz jedno ze szkoleń i otrzymaj do niego dostęp na zawsze.

Zapisy do 11 czerwca 2024 r.

Aplikuj

462 wyświetleń