Szkolenia online z przedsiębiorczości. Aplikuj do 18 marca | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-01

Szkolenia online z przedsiębiorczości. Aplikuj do 18 marca

Szkolenia Santander
Myślisz o założeniu firmy? Chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić krok po kroku, zarządzać procesem i budować konkurencyjność na rynku? Santander Open Academy zaprasza studentów i doktorantów Uczelni Fahrenheita do udziału w szkoleniu. W programie interesujące zajęcia, a także przestrzeń do zadawania pytań i rozmów z ekspertami.

Szkolenie Santander „Własny biznes dla studentów i doktorantów Uczelni Fahrenheita to:

• Cztery spotkania online, składające się z części merytorycznej i sesji Q&A
  • Wachlarz zagadnień od tworzenia biznesplanu, zarządzania małym i dużym biznesem, korzystania z rozwiązań AI i CyberSecurity, rozwiązywania najczęstszych problemów czy budowania przewagi konkurencyjnej
  • Prowadzący reprezentujący różne branże i środowiska
  • Materiały w formie handout

Spotkania będą prowadzone za pośrednictwem platformy MS Teams, a do udziału zapraszamy doktorantki, doktorantów, studentki oraz studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego.

Zapisy trwają do 18 marca. Dla uczestników przewidziano łącznie 300 miejsc.

Aplikuj

Harmonogram:

• do 18.03  – rejestracja na platformie Santander Open Academy
  • 21.03 – informacja o wynikach rekrutacji
  • 21-27.03 – potwierdzenie przez zakwalifikowanego uczestnika udziału w szkoleniu

Terminy i tematyka spotkań:

9 kwietnia (wtorek) godzina 19:00- 20:30

• Jan Wyrwiński co-CEO & co-founder Trusted Twin; temat: Pomysł na biznes to nie wszystko – czego potrzeba młodym przedsiębiorcom.
  • dr Agata Rudnik, Uniwersytet Gdański; temat: Pakiet antystresowy

11 kwietnia (czwartek) godzina 18:00-19:30

• dr Mateusz Kosmol, Uniwersytet Gdański; temat: Chcę założyć firmę- od czego mam zacząć?
  • dr Bogusław Pilarski, Prezes Zarządu Firma Cerko; temat: Firma rodzinna – nauka, dydaktyka, przedsiębiorczość.

16 kwietnia (wtorek) godzina 18:00-19:30

• dr hab. Piotr Śliż, Uniwersytet Gdański; temat: Podstawy zarządzania – jak skutecznie prowadzić swój biznes.
  • Małgorzata Bieniaszewska, Właścicielka firmy MB Pneumatyka; temat: Jak zarządzać (małym i dużym) biznesem nie zapominając o ludziach.

23 kwietnia (wtorek) godzina 18:00-19:30

• Dominika Bucholc, AI & Strategy Expert; temat: Sztuczna inteligencja w budowaniu swojego biznesu.
  • Andrzej Piotrowski, ISSA Polska; temat: Jak nie zepsuć cyberbezpieczeństwa w firmie.

Certyfikat

Warunkiem uzyskania certyfikatu ukończenia szkolenia, jest udział w co najmniej 3 spotkaniach.

Szczegółowe informacje w tym harmonogram spotkań dostępne w regulaminie.