Dni Infrastruktury Transportu na Politechnice Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-03

Dni Infrastruktury Transportu na Politechnice Gdańskiej

Pociąg na torach, na tle zachodzącego słońca.
Jest to już piąta edycja branżowego spotkania, którego główną częścią są targi pracy, zrzeszające firmy związane z szeroko pojętym transportem drogowym i kolejowym. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 9 kwietnia w godz. 10.00–16:00 w Gmachu Głównym PG.

Dni Infrastruktury Transportu stanowią idealną okazję dla studentów na nawiązanie kontaktu z przedsiębiorstwami oraz jednostkami organizacyjnymi branży transportowej. Studenci będą mieli możliwość zapoznać się z ofertami pracy, staży oraz praktyk.

Ponadto dla zainteresowanych tematyką aktualnych trendów i wyzwań w transporcie czekać będzie panel dyskusyjny. Tegoroczna formuła wydarzenia obejmuje również quiz, gdzie studenci będą mieli szansę sprawdzić swoją wiedzę z dziedziny transportu, a dla najlepszych czekają nagrody.

Za organizację wydarzenia odpowiada Koło Naukowe Inżynierii Drogowej i Kolejowej KoDiK. Dni Infrastruktury odbędą się we wtorek 9 kwietnia w godzinach od 10:00 do 16:00 w Gmachu Głównym PG na dziedzińcach im. Daniela Fahrenheita i Jana Heweliusza.

Szczegółowe informacje dostępne na facebookowym wydarzeniu Dni Infrastruktury Transportu.