Konferencja Qalitas na Wydziale Zarządzania i Ekonomii | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-10

Konferencja Qalitas na Wydziale Zarządzania i Ekonomii

mózg
Katedra Inżynierii Zarządzania i Jakości Wydziału Zarządzania i Ekonomii oraz Naukowe Koło Jakości i Produktywności WZiE zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w XV Konferencji Qualitas.

Od 15 lat konferencja jest okazją by poruszać tematy związane z szeroko rozumianym doskonaleniem. W tym roku będą to wystąpienia będą poświęcone doskonaleniu projektów i procesów oraz wykorzystaniu sztucznej inteligencji w praktyce. To również szansa na integrację środowiska pracowników naukowych, świata biznesu oraz studentów i doktorantów.

Konferencja odbywa się 11.04.2024 (czwartek) od godziny 9.30 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii, w sali 007. Udział w konferencji jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

W programie:

• AI w tworzeniu i doskonaleniu procesów i produktów,
  • Zrównoważona transformacja cyfrowa,
  • Usprawnienia systemowe w kierowaniu projektami,
  • Mapowanie MCT i Strategia Szybkiej Reakcji w podmiotach leczniczych,
  • Strategia Patient Experience,
  • Doskonalenie w zarządzaniu operacyjnym,
  • Modele kompetencji,
  • Mistrzostwo osobiste i work life balance,

Szczegółowy program