Targi branż architektonicznej i budowlanej na PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-23

Targi branż architektonicznej i budowlanej na PG

III Wydziałowe Targi Pracy PG
Biuro Karier Politechniki Gdańskiej we współpracy z Wydziałem Architektury oraz Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska serdecznie zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w III Wydziałowych Targach Pracy.

Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia 2024r., w godz. 10:00–14:00 w holu Gmachu Głównego PG, na poziomie 300. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich, którzy pragną zgłębić specyfikę pracy w branży architektonicznej i budowlanej oraz poznać najnowsze trendy i potrzeby rynku pracy.

To już trzecia edycja wydarzenia, które co roku przyciąga uwagę studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej. Spotkania z przedstawicielami firm to okazja do bezpośredniego kontaktu i rozmowy na temat procesów rekrutacyjnych, ścieżkach rozwoju zawodowego, a także możliwości poszerzenia swoich zawodowych kompetencji.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję:

• poznać aktualne trendy i potrzeby rynku pracy w branży architektonicznej i budowlanej;
  • zapoznać się z ofertami praktyk, staży oraz pracy, przygotowanymi przez renomowane firmy;
  • uczestniczyć w rozmowach z przedstawicielami firm, co pozwoli na zgromadzenie cennych informacji na temat oczekiwań pracodawców względem przyszłych pracowników;
  • odbyć konsultacje z doradcą zawodowym Biura Karier i Absolwentów PG.

Na tegorocznych targach gościć będziemy przedstawicieli następujących firm - wystawców:

• Alstal Grupa Budowlana Sp. z o. o.
  • Aurea Porta Konserwacja Zabytków
  • Baskervill
  • Biuro Rozwoju Gdańska
  • DORACO
  • Ekoinbud Sp. z o. o.
  • Fine Tech Construction Sp. z o. o.
  • GOLDBECK CEE North Sp. z o. o.
  • Industria Project Sp. z o. o.
  • JAREX Sp. z o. o.
  • PROCAD SA
  • STRABAG
  • ULMA Construccion Polska SA
  • ZIMAR Ryszard Ziegert

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Architektura & Biznes oraz Builder Polska.