15 maja spotykamy się w Centrum Sportu Akademickiego | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-13

15 maja spotykamy się w Centrum Sportu Akademickiego

Dzień sportu
Klub Uczelniany AZS PG oraz Samorząd Studentów PG zapraszają wszystkich chętnych w środę, 15 maja do Centrum Sportu Akademickiego na dzień pełen sportowej rywalizacji oraz dobrej zabawy.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w 4 turniejach drużynowych:

• piłki nożnej 7x7
  • koszykówki 3x3
  • siatkówki
  • badmintona

Dodatkowo podczas politechnicznego Dnia Sportu odbędzie się rywalizacja międzywydziałowa w strzałach do bramki, rzutach do kosza 3x3, przeciąganiu liny oraz rzucaniu do celu! Udział w tych konkurencjach będzie także okazją dla studentów do odrobienia dwóch nieobecności na zajęciach wychowania fizycznego!

To jednak nie wszystko! Chętni spróbują swoich sił w giga szachach, bulach, rzucie zeszytem, oraz będą mogli wziąć udział w sztafecie ergometrowej! Na najsilniejszych czeka także "wyciskanie na klatę"!

Harmonogram Dnia Sportu:
  • 9.00 start turnieju piłki nożnej
  • 10.00 start turniejów koszykówki 3x3, badmintona, siatkówki, rywalizacja w wyciskaniu oraz konkurencji sportowych przygotowanych przez SSPG: giga szachy, bule oraz rzut zeszytem
  • 11.00 start rywalizacji w konkurencjach strzałów do bramki, rzutów do kosza 3x3, przeciąganiu liny oraz rzucaniu do celu, a także wydziałowej sztafety na ergometrze wioślarskim
  • 13.00 start Międzywydziałowej rywalizacji władz i reprezentantów wydziałów i jednostek PG

Na wszystkich uczestników od godz.12.00 do godz. 16.00 czekać będzie grill i relaks na terenach zielonych!
Wciąż trwają zapisy do turniejów drużynowych:

🏐Turniej Siatkówki

🏸Turniej Badmintona