Zaprojektuj innowacyjne rozwiązania dydaktyczne. KID 2024 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-13

Zaprojektuj innowacyjne rozwiązania dydaktyczne. KID 2024

KID
Centrum Nowoczesnej Edukacji zaprasza do składania wniosków w 4. edycji Konkursu Innowacji Dydaktycznych

Celem konkursu jest opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych, które wzbogacą dorobek dydaktyczny uczelni i przyczynią się do dalszego jej rozwoju. Do takich rozwiązań można zaliczyć: nowe elementy związane z efektywnością procesu dydaktycznego, elastyczne ścieżki kształcenia, zajęcia eksperymentalne, interdyscyplinarne, próbne wdrożenia i pilotażowe zastosowania nowych metod i form uczenia się w ramach oferty kształcenia Politechniki Gdańskiej.

Szczegóły konkursu

Wnioski można składać do 26 maja, a wyniki będą ogłoszone na początku lipca.

Aplikuj

W poprzednich trzech edycjach konkursu złożonych zostało 129 wniosków, nagrodzone zostały 34 z nich. Wśród nich są m.in.: edukacyjne gry symulacyjne, wirtualne laboratoria, zajęcia projektowe czy szkoła letnia.

Zobacz zwycięzców poprzednich edycji:

KID edycja 1
KID edycja 2