PG w mediach. O wyzwaniach gospodarczych regionu i osiągnięciach studentów | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-20

PG w mediach. O wyzwaniach gospodarczych regionu i osiągnięciach studentów

grafika pg w mediach
W dniach 13-19 maja w mediach ukazało się 698 wzmianek na temat Politechniki Gdańskiej.

Poniżej prezentujemy wybrane materiały dotyczące PG, jakie ukazały się w telewizji, radiu i na portalach w minionym tygodniu.

O wyzwaniach rozwojowych Pomorza

O spotkaniu poświęconym gospodarczym wyzwaniom województwa pomorskiego, jakie odbyło się na Politechnice Gdańskiej, informowało m.in. Zawsze Pomorze

Budowa elektrowni jądrowej

O współpracy Politechniki Gdańskiej z amerykańską firmą Bechtel w kontekście budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej informowały w minionym tygodniu kolejne tytuły:

Portalmorski.pl Gospodarkamorska.pl

Zwycięski projekt studentek Wydziału Architektury

Projekt „Memory gardens” studentek autorstwa Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej zwyciężył w konkursie na zaprojektowanie powiązań przestrzennych pomiędzy Starym Miastem a terenem Gazowni w Gdańsku.

Architekturaibiznes.pl

Studenci PG zwyciężyli w Odysei Umysłów

Drużyna studentów z Politechniki Gdańskiej zwyciężyła w konkursie Odyseja Umysłów w Polsce w kategorii problemu „Struktura z Kosmosu”.

Trojmiasto.pl

Młodzi chemicy badają wody Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego

Studenci Naukowego Koła Chemików PG prowadzili badania wód powierzchniowych położonych na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

Naszemiasto.pl