Uzależnienie od pracy – globalny problem, o którym się nie mówi | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-09

Uzależnienie od pracy – globalny problem, o którym się nie mówi

Porozmawiajmy
Centrum HR we współpracy z Biurem Młodych Naukowców serdecznie zapraszają pracowników i doktorantów PG na spotkanie „Uzależnienie od pracy - globalny problem, o którym się nie mówi.”

Spotkanie odbędzie się 22 maja w godzinach 12:00-14.00 w sali 205 w Gmachu Głównym.

O tym, czym jest pracoholizm, jakie ma konsekwencje dla zdrowia fizycznego i psychicznego oraz jak zachować równowagę między życiem zawodowym i osobistym porozmawiamy z dr. hab. Pawłem Atroszko – adiunktem w Zakładzie Psychometrii i Statystyki Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, współkierownikiem badania uzależnienia od pracy w ponad 90 kulturach na 6 kontynentach, współtwórcą portalu workaddiction.org zawierającego aktualne informacje naukowe o uzależnieniu od pracy.

Wydarzenie będzie kolejnym spotkaniem z cyklu „Porozmawiajmy o…, porozmawiajmy z…”, które jest jednym z działań Strategii HR4R na lata 2022-2025 i ma na celu dyskusję na tematy ważne dla całej społeczności Politechniki Gdańskiej, w tym także te z obszarów życia codziennego.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację miejsc tutaj

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Centrum HR: szkolenia.hr@pg.edu.pl