Dziekani Politechniki Gdańskiej w kadencji 2024-2028 | Politechnika Gdańska

Dziekani Politechniki Gdańskiej w kadencji 2024-2028

Dziekani i rektor PG
Fot. Krzysztof Krzempek
Prof. Krzysztof Wilde, rektor PG mianował dziekanów na kadencję 2024-2028. Uroczystość wręczenia powołań odbyła się 5 czerwca w Sali Senatu. Dziekani-elekci odebrali nominacje, natomiast formalnie stanowiska obejmą od 1 września 2024 r.

– Serdecznie gratuluję dziekanom-elektom i bardzo się cieszę na nadchodzącą współpracę – mówił prof. Krzysztof Wilde, rektor PG. – Jestem przekonany, że każdy z nominowanych wie doskonale, że z funkcją dziekana łączy się duża odpowiedzialność, w której najważniejsze elementy to ciężka praca na rzecz pracowników i studentów, a także wytyczanie nowych kierunków rozwoju danego wydziału, a tym samym również całej uczelni. Na nowych dziekanów, a także na tych, którzy będą kontynuować pracę na tym stanowisku w kolejnej kadencji, czeka wiele zadań i wyzwań, które będzie można zrealizować wyłącznie w oparciu o bliską współpracę. Bardzo ważne jest mieć wokół siebie ludzi, którzy mają wspólny cel i chcą na niego razem pracować – dodał.

Dziekani w kadencji 2024-2028:

Wydział Architektury
prof. Jakub Szczepański