Sklep z pamiątkami PG zaprasza w sobotę | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-21

Sklep z pamiątkami PG zaprasza w sobotę

sklep
Fot. Krzysztof Mystkowski/PG
Podczas sentymentalnej podróży po uczelni w Dniu Absolwenta, zapraszamy na zakupy do sklepu z pamiątkami PG.

W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych produktów, które mogą być miłą pamiątką bądź prezentem. Nowe wzory pinsów, krawaty w trzech wersjach kolorystycznych, bluzy z logo uczelni albo z logo wydziału, nowy album „Wnętrza", który jest ostatnią częścią trylogii, w  której skład wchodzą również tytuły „Kampus" oraz „Detale", oraz wiele innych gadżetów.

W sobotę, 22 czerwca, w Dniu Absolwenta, sklep będzie czynny od godz. 10.00 aż do godz. 20.00.

Sklep mieści się w budynku Hydromechaniki (budynek 11 na mapie kampusu) i w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, czynny jest w godzinach od 9.00 do 15.00. Można również dokonywać zakupów online