PG w mediach. Awans PG w rankingu Perspektyw, absolwent jedzie na olimpiadę do Paryża | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-07-01

grafika pg w mediach
W dniach 24-30 czerwca w mediach ukazało się 1667 wzmianek na temat Politechniki Gdańskiej.

Politechnika Gdańska piątą uczelnią w kraju

W najnowszym rankingu Fundacji Edukacyjnej „PERSPEKTYWY” Politechnika Gdańska awansowała z 6. na 5. miejsce wśród wszystkich uczelni w kraju i utrzymała 3. pozycję wśród uczelni technicznych. O rankingu informowały najważniejsze tytuły ogólnopolskie, w tym TVN24, Polskie Radio24, TOK FM i lokalne:

Wyborcza.pl Radio Eska Zawsze Pomorze Trojmiasto.pl Dziennik Bałtycki

Absolwent PG będzie reprezentować Polskę na olimpiadzie

Windsurfer Paweł Tarnowski, absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej otrzymał rekomendację na igrzyska olimpijskie. Będzie rywalizować w nowej klasie iQFoil.

Wprost

Kształcenie specjalistów dla energetyki jądrowej

O współpracy Politechniki Gdańskiej z amerykańską firmą Bechtel w obszarze kształcenia kadr na potrzeby energetyki jądrowej media informowały już wielokrotnie. Tym razem o tej współpracy można było przeczytać w „Rzeczpospolitej”.

Rzeczpospolita

Jak tworzyć komfortowe warunki pracy dla osób neuroatypowych?

W artykule „Ukryty potencjał” w „Forbes Women” (wydanie papierowe), który został poświęcony osobom neuroróżnorodym, dr Michał Tomczak z Wydziału Zarządzania i Ekonomii mówi o tym, w jaki sposób firmy mogą zwiększać komfort osób neuroróżnorodnych już na etapie ubiegania się o pracę.