Zgłoś się i wystąp na konferencji „Release the energy” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-07-10

Zgłoś się i wystąp na konferencji „Release the energy”

Release the energy - plakat
Unia Studentów Fahrenheita zaprasza do współtworzenia konferencji „Release the energy” poświęconej energetyce. Wydarzenie odbędzie się 22 października, a już teraz można zgłosić chęć wygłoszenia swojego referatu czy prezentacji.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są członkowie społeczności akademickiej Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Gdańskiego. Konferencja „Rlease the energy” w całości poświęcona będzie zagadnieniom związanym z szeroko pojętą energetyką:

• odnawialnym źródłom energii
  • energii jądrowej
  • efektywności energetycznej
  • polityki energetycznej i jej wpływu na środowisko

Organizatorzy – Uczelniany Samorząd Studentów GUMed, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej, Uniwersytet Gdański, Uczelnie Fahrenheita – zachęcają do zgłaszania referatów oraz posterów. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Aplikować mogą zarówno pojedyncze osoby, jak i maksymalnie 3-osobowe zespoły. Zespoły mogą być interdyscyplinarne Termin nadsyłania propozycji upływa 15 września 2024 r.

Zgłoś referat

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie konferencji.