Dzień Edukacji Narodowej – życzenia dla społeczności akademickiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-10-14

Dzień Edukacji Narodowej – życzenia dla społeczności akademickiej

drzewko
W Dniu Edukacji Narodowej wszystkim obecnym i emerytowanym nauczycielom akademickim, osobom wspierającym proces kształcenia oraz studentom i doktorantom Politechniki Gdańskiej składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pasję wkładaną w dydaktykę, studia i naukę oraz podtrzymywanie tradycji akademickich.

Życzymy Wam, abyście z mądrością i poszanowaniem różnorodności realizowali kolejne cele dydaktyczne i naukowe, a czas spędzony na Uczelni był dla Was wspaniałą przygodą i źródłem satysfakcji.

Szczególne życzenia kierujemy również do nauczycieli szkół średnich współpracujących z Politechniką Gdańską.

Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta!

Prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilde, rektor Politechniki Gdańskiej, czł. koresp. PAN
Zarząd Związku Nauczycielstwa Polskiego na Politechnice Gdańskiej
Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność na Politechnice Gdańskiej