Filia BPG: Elektrotechnika i Automatyka | Politechnika Gdańska

Filia BPG: Elektrotechnika i Automatyka

Lokalizacja czytelni:

Gmach Wydziału Elektrotechniki i Automatyki (ul. J. Sobieskiego 7), piętro 1, pok. EM 109

Godziny otwarcia:

Sprawdź aktualne godziny otwarcia

Obsada czytelni:

mgr Agnieszka Leszczewicz
kustosz
agnieszka.leszczewicz@pg.edu.pl

Profil filii:

W filii udostępniane są zbiory naukowe z zakresu nauk reprezentowanych na Wydziale w dziewięciu działach: automatyka i robotyka, elektrotechnika, napęd, maszyny i aparaty, (elektro) energetyka, metrologia, elektronika i informatyka, mechatronika, dział ogólny (matematyka, fizyka, historia elektryki i edukacja), a także naukowe, branżowe i popularnonaukowe polskie czasopisma. Półki w regałach są opisane nazwami działów, a książki są oklejone kolorowymi paskami na grzbiecie, zgodnie z przynależnością do działów.
Księgozbiór filii w układzie działowym

Filia oferuje:
  • 20 miejsca do pracy indywidualnej lub zespołowej,
  • 3 stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu i podstawowym pakietem biurowym, w tym 2 stanowiska dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami,
  • urządzenia reprograficzne (drukarka, kserograf i skaner).

Filia Biblioteki PG
Elektrotechnika i Automatyka