Prezentacja zespołów startupowych z PG - Demo Day 2022 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-06-02

Prezentacja zespołów startupowych z PG - Demo Day 2022

Demo Day 2022 na Politechnice Gdańskiej
Szkoła Startup zaprasza na wydarzenie Demo Day 2022, podczas którego swoje projekty zaprezentuje 15 zespołów startupowych z Politechniki Gdańskiej. Obowiązuje rejestracja dla uczestników.

Na zakończenie pierwszego cyklu szkoleniowego dla zespołów startupowych w programie Startup School I pt. "Sprawdź swój pomysł" odbędzie się wydarzenie Demo Day 2022, na które serdecznie zapraszamy 14 czerwca o godzinie 16:00.

Demo Day 2022 na Politechnice Gdańskiej będzie miał formułę hybrydową: stacjonarnie odbędzie się w Auditorium Novum PG zaś online będzie transmitowany na platformie MS Teams.

Terminy rejestracji na Demo Day 2022

Uczestników wydarzenia obowiązuje rejestracja, zarówno na tryb stacjonarny, jak i online, która trwa do 12 czerwca włącznie.

Zarejestruj się

Podczas Demo Day 2022 swoje projekty zaprezentuje 12 zespołów startupowych, które ukończyły pierwszą edycję cyklu Szkoły Startup oraz 3 zespoły wywodzące się ze studiów MBA Politechniki Gdańskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z profilami zespołów oraz ich projektami:

uczestnicy DemoDay 2022