Drugi nabór wniosków do programu Startup School I | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-03

Drugi nabór wniosków do programu Startup School I

Trwa drugi nabór do programu Startup School I
Wnioski w drugim naborze do programu "Sprawdź swój pomysł" można składać do 23 października 2022 r. Weź udział w spotkaniu informacyjnym z kierownikiem projektu i dowiedz się więcej.

Celem programu Startup School I pn. „Sprawdź swój pomysł”, jest zapewnienie uczestnikom profesjonalnego wsparcia przy walidacji i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów biznesowych, w perspektywie tworzenia innowacyjnych spółek startup.

Zgłoszone zespoły uczestników programu wezmą udział w  60-godzinnym kursie pre-inkubacyjny oraz otrzymają opiekę ekspertów i mentorów biznesowych, jak również wsparcie w zakresie rozwoju technologii ze strony pracowników Politechniki Gdańskiej.

więcej o programie Startup School I

Zapraszamy osoby zainteresowane na 1 z 4 spotkań informacyjnych, podczas których będzie można uzyskać dodatkowe informacje na temat udziału w programie, w dniach: 5 października, 11 października, 17 października oraz 20 października.

szczegółowy harmonogram spotkań informacyjnych