Spotkania informacyjne w ramach 4 naboru do programu Startup School One | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-09-29

Spotkania informacyjne w ramach 4 naboru do programu Startup School One

Nabór do 4 edycji programu Startup School One na Politechnice Gdańskiej
Do 22 października 2023 r. można składać wnioski do programu pn. "Sprawdź swój pomysł". Weź udział w 1 z 3 spotkań informacyjnych i zapoznaj się z możliwościami, które oferuje GTS2.

Doskonałą okazją, żeby dowiedzieć się więcej na temat programu Startup School One, spotkać się z naszym zespołem lub przekonać się o tym, czy warto aplikować ze swoim projektem/zespołem do programu będzie 1 z 3 spotkań informacyjnych, które odbędą się online na MS Teams w dniach: 4 października i 12 października oraz stacjonarnie 16 października w budynku nr 42 na Wydziale ETI Politechniki Gdańskiej.

szczegółowy harmonogram spotkań informacyjnych

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny udziałem w programie, ale nie masz pomysłu startupowego, lub skompletowanego zespołu do rozwoju swojego pomysłu, spotkanie informacyjne to doskonała okazja, aby skorzystać z konsultacji z zespołem GTS2.

Będziemy także obecni na stoiskach informacyjnych na wydziałach PG, odwiedź nas i dowiedz się więcej o startupowaniu na naszej Uczelni:

więcej o stoiskach informacyjnych na wydziałach