Wyniki naboru do 4. edycji programu Startup School One | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-06

Wyniki naboru do 4. edycji programu Startup School One

Do 4. edycji programu warsztatowo-szkoleniowego Startup School One „Sprawdź swój pomysł” zakwalifikowało się 32 uczestników, zrzeszonych w 13 zespołów startupowych. Z początkiem listopada zespoły rozpoczynają cykl szkoleniowy, którego podsumowaniem będzie Demo Day w marcu 2024 r.

Członkowie zakwalifikowanych zespołów pochodzą z 6 różnych wydziałów PG, z czego największa liczba już kolejny raz reprezentuje Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (56%). Uczestnikami tej edycji programu są również studenci Wojskowej Akademii Technicznej oraz Uniwersytetu Łódzkiego.

Wśród zakwalifikowanych osób 50% stanowią studenci I stopnia, 38% to studenci II stopnia, kolejne 9% uczestników to doktoranci; w skład jednego z zespołów wszedł również 1 absolwent PG.

Więcej informacji na temat Uczestników bieżącej edycji programu Startup School One znajduje się na stronie poświęconej zespołom Gdańsk Tech Startup School.

Demo Day czwartej edycji

Po zakończonym cyklu szkoleniowym zespoły zaprezentują publicznie swoje projekty podczas wydarzenia Demo Day, które odbędzie się na Politechnice Gdańskiej w Auditorium Novum 21 marca 2024 r.. Na wydarzenie standardowo będzie obowiązywała rejestracja uczestników, szczegóły pojawią się po nowym roku na stronie wydarzenia.