Nowe Stypendia Santander | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-10-19

Nowe Stypendia Santander

grafika do stypendiów Santander - na zdjęciach uśmiechnięci młodzi ludzie
Trwa nabór na Stypendia Santander, m.in. językowe, biznesowe i z umiejętności miękkich.

  Obecnie prowadzone są nabory na następujące stypendia:

 • Stypendium Językowe Santander | English to Boost your Career University of Pennsylvania  oferuje 1000 stypendiów online dla osób chcących rozwijać znajomość biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego oraz swoją karierę na międzynarodowym rynku pracy. W ramach programu uczestnicy wybiorą jeden z trzech sprofilowanych kursów: English for Professional Development, English for Business and Entrepreneurship, English for Science, Technology, Engineering and Mathematics. Aplikować można do 15 listopada [aplikuj]. 
   
 • Stypendium Rozwojowe Santander | Upskill your Talent 2022 – to 1000 miejsc na kursy online dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności miękkie. Do wyboru jest jeden z czterech dostępnych kursów: przywództwo, komunikacja i wpływ, marka osobista i umiejętności cyfrowe. Kurs odbywa się w języku hiszpańskim, angielskim lub portugalskim. Aplikować można do 7 listopada [aplikuj].
   
 • Stypendium Konferencyjne Santander | VIII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych – to 300 miejsc na studencką konferencję naukową online, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych w postaci referatów i posterów przed jury. Dodatkowo jest to okazja do  nawiązania cennych znajomości oraz zdobycia nagród. Jest to wydarzenie otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy.  Aplikować można do 30 października [aplikuj].  
 • Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce – 500 miejsc na cykl webinarów i warsztatów online dotyczących tajników skutecznej sprzedaży - każdego rodzaju produktu, usługi jak i marki własnej. Kurs poprowadzą cenieni na rynku eksperci. Aplikować można do 27 października [aplikuj]. 
 • Stypendium Rozwojowe Santander | Akademia Sportu i Biznesu – 500 miejsc na cykl spotkań online z mistrzami sportu i praktykami biznesu. Jest to okazja do poznania świata sportu i dowiedzenia się m.in. od Otylii Jędrzejczak, Agnieszki Kobus-Zawojskiej i Aleksandry Mirosław jak wejść na szczyt swojej kariery zawodowej i sportowej. Nabór potrwa do 6 listopada [aplikuj].
   

Nabór na Stypendia Santander trwa przez cały rok. Więcej informacji można znaleźć na platformie santander-grants.com  oraz profilu na Facebooku.

Do tej pory ze Stypendiów Santander skorzystało ponad 790 tys. osób na całym świecie. Tylko z naszej Uczelni poprzez platformę Santander Scholarships zostało wysłanych 1854 aplikacji, a 237 stypendiów trafiło do członków naszej społeczności.  

Więcej o Santander Universidades

330 wyświetleń