Santander Universidades | Politechnika Gdańska

Treść strony

Santander Universidades

Santander_logo

Wsparcie edukacji w czasach pandemii

Pandemia ograniczyła możliwości rozwoju kompetencji poprzez tradycyjny udział w konferencjach, szkoleniach, warsztatach czy stażach. Aby wesprzeć młodych ludzi w tym trudnym czasie Grupa Santander przemodelowała i zintensyfikowała wsparcie jakie oferuje od lat środowisku akademickiemu.

Tylko w 2020 przekazaliśmy:

Dane liczbowe Santander 2021

Stypendia Santander

W 2021 roku Stypendia Santander oferują wiele ciekawych projektów realizowanych z prestiżowymi partnerami z zagranicy oraz najlepszymi polskimi uczelniami.
Wśród propozycji znajdą się m.in:

 • języki obce – kursy online prowadzone przez British Council oraz anglojęzyczne programy dotyczące m.in. poszukiwania pracy na globalnym rynku,
 • kompetencje cyfrowe – intensywne kursy online z zakresu programowania, Excela, SQLa, BigDate, automatyzacji, marketingu internetowego, wykorzystania narzędzi cyfrowych w codziennej pracy. Organizowane one będą m.in. z Massachusetts Institute of Technology czy Ironhack,
 • umiejętności miękkie – znajdziemy też projekty realizowane m.in. z London School of Economy czy Esade dotyczące pracy zespołowej, umiejętności przywódczych, komunikacji, negocjacji, inteligencji emocjonalnej,
 • przedsiębiorczość – szkolenia z prowadzenia działalności gospodarczej oraz spotkania z przedsiębiorcami, którzy opowiedzą o swojej ścieżce kariery i biznesowych case studies.

Globalna platforma stypendialna

Nabór na wszystkie projekty finansowane przez Grupę Santander publikowane są na platformie santander-grants.com. Daje ona możliwość aplikowania na wybrane projekty realizowane nie tylko w Polsce, ale także te organizowane przez Santander z Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy nawet Ameryki Południowej.

Zarejestruj się na santander-grants.com

zdjęcie_2

Współpraca z ponad 50 uczelniami w Polsce

Wspólnie z Politechniką Gdańską zrealizowaliśmy wiele inicjatyw, takich jak:

 • Partnerstwo SU w XXVIII Konkursie KAROLE, organizowanego przez MKN Project Management z Politechniki Gdańskiej,
 • Współorganizacja Koncertu Plenerowego „Muzyka Letniej Nocy”  na Politechnice Gdańskiej z udziałem Santander Orchestra,
 • Organizacja spotkania na Politechnice Gdańskiej dla Rektorów uczelni współpracujących z Santander Universidades,
 • „Nagroda Santander Universidades” dla studentów Politechniki Gdańskiej.

Placówki Santander Universidades, które współpracują z organizacjami studenckimi i biorą czynny udział w życiu uczelni dodatkowo oferują:

 • Strefę chilloutu - jeśli chcesz zrelaksować się w przerwie między zajęciami, wpadnij i zagraj na konsoli ze znajomymi!
 • Salkę spotkań - jeśli potrzebujesz miejsca, gdzie możesz zorganizować spotkanie członków organizacji studenckiej lub po prostu pouczyć się w ciszy z kolegami.
 • Wsparcie w organizacji eventów, szkoleń i warsztatów - Masz pomysł na fajne wydarzenie? Porozmawiajmy jak możemy pomóc.
 • Nowoczesne usługi bankowe - pokażemy Ci, czym jest nowoczesne bankowanie i jak bezpiecznie z niego korzystać.

Sprawdź, gdzie jesteśmy

Zdjęcie kwiecień 2021

#DzielimySięWiedzą

Ważnym elementem działalności edukacyjnej jest też dzielenie się wiedzą. Eksperci Santander Bank Polska biorą udział w wielu szkoleniach i warsztatach odbywających się we współpracy z uczelniami.

Podobnie jak w poprzednim roku, w 2021 odbędzie się także flagowy projekt - Akademia Santander Universidades. W 2020 roku ponad 800 osób wzięło udział w cyklu webinarów z najwyższą kadrą zarządzającą bankiem.

Więcej informacji o programie Santander Universidades dostępne na:

http://www.santanderuniversidades.pl

https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska

Zapraszam do kontaktu

Mariola Piskorska

Menadżer placówki relacyjnej Santander Universidades

mariola.piskorska@santander.pl

665 617 682