Całoroczne stypendia dla studentów w programie Radon. Nabór do 15 stycznia | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-12-19

Całoroczne stypendia dla studentów w programie Radon. Nabór do 15 stycznia

Brązowa grafika z białym napisem Radon
Rozpoczęła się III edycja programu Radon Supporting Most Talented Students. Do 15 stycznia można składać wnioski o stypendium przyznawane studentom, którzy osiągają wyróżniające wyniki w nauce oraz biorą udział w pracach badawczych prowadzonych na uczelni.

Program Radon stanowi element realizacji zadań programu IDUB w zakresie podniesienia jakości kształcenia studentów, w szczególności na kierunkach i w dyscyplinach naukowych związanych z priorytetowymi obszarami badawczymi (POB) uczelni.

Nabór w programie będzie trwa od 15.12.22 do 15.01.2023 r.

Budżet i warunki realizacji projektu

• Stypendium w programie  wynosi 1 000 zł/mies. i przyznawane jest na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy.

Wnioski o przyznanie stypendium mogą być składane przez  studentów studiów stacjonarnych:

• pierwszego stopnia po ukończeniu pierwszego roku studiów,
  • drugiego stopnia,

Jak aplikować?

• Wnioski wraz dokumentacją należy składać drogą elektroniczną pod adres radon@pg.edu.pl do Działu Spraw Studenckich. Wnioski powinny być wysłane z konta studenckiego (@student.pg.edu.pl).