Jak radzić sobie ze stresem? Seminaria dla studentów | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-01

Jak radzić sobie ze stresem? Seminaria dla studentów

Smutny pan na fiolteowym tle
Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów i studentki Politechniki Gdańskiej do udziału w seminariach z radzenia sobie w sytuacjach stresowych, organizowanych w ramach projektu „Hej, wszystko OK?”. Zapisy na spotkania trwają do 7 marca. Liczba miejsc jest ograniczona.  

W połowie września 2022 roku na Politechnice Gdańskiej ruszył projekt „Hej, wszystko OK?”, którego głównym celem jest wsparcie zdrowia emocjonalnego studentów/studentek i pracowników/pracowniczek uczelni. Koordynatorem działań jest Dział Współpracy Międzynarodowej PG.

W projekcie zaplanowano m.in. konsultacje z psychologiem, zajęcia jogi, mindfulness, warsztaty z różnic kulturowych, warsztaty z mediacji oraz seminaria z radzenia sobie w sytuacjach stresowych, na które właśnie ruszyły zapisy. W trakcie marcowych spotkań porozmawiamy o tym, jak radzić sobie ze stresem związanym ze studiami, pracą i życiem prywatnym.

Zapisz się 


Dla kogo

Seminaria są skierowane głównie do studentów i studentek zagranicznych (polsko i anglojęzycznych), ale na spotkania zapraszamy również pozostałych studentów i studentki – także z Polski.


Formuła spotkań

Seminaria z radzenia sobie w sytuacjach stresowych to spotkania grupowe, które prowadzi psycholog. Uczestnicy mogą zadawać pytania, wziąć udział w dyskusji lub po prostu posłuchać.


Terminy spotkań

Spotkania w języku polskim odbędą się w piątek, 10 marca oraz w piątek, 17 marca w godzinach 17:00-18:30 (można wziąć udział w jednym z dwóch spotkań, ale zachęcamy do udziału w obu).


Miejsce

Na spotkania zapraszamy do Welcome Office w budynku nr 11 Hydromechaniki (sprawdź na mapie). 


Rejestracja

Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić krótki FORMULARZ REJESTRACYJNY. Zgłoszenia są przyjmowane do 7 marca. 


W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Współpracy Międzynarodowej pod adresem mailowym wellbeing@pg.edu.pl.

287 wyświetleń