Warsztaty z mediacji dla pracowników | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-16

Warsztaty z mediacji dla pracowników

mediacje
Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza pracowników administracyjnych do zapisów na warsztaty z mediacji organizowane w ramach projektu "Hej, wszystko OK?". Zgłoszenia są przyjmowane do 7 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona. 

O warsztatach 

Warsztaty z mediacji poprowadzi Magdalena Grabarczyk-Bródka z Gdańskiego Centrum Mediacji. W trakcie zajęć będziemy rozmawiać o tym, czym są mediacje, jakie są ich zasady, kim jest mediator oraz o zastosowaniach mediacji (również w sytuacjach mających miejsce na uczelni). 
 

Jak się zapisać?

Zapisy na warsztaty z mediacji będą trwały od 13 marca do 7 kwietnia. Aby zapisać się na zajęcia należy wypełnić krótki formularz online (liczba miejsc jest ograniczona). 

FORMULARZ REJESTRACYJNY


Kiedy będą się odbywać zajęcia?

Zajęcia dla poszczególnych grup odbędą się w terminach:
- grupa III: środa, 19 kwietnia oraz czwartek, 20 kwietnia w godzinach 9:00-13:00
- grupa IV: środa, 26 kwietnia oraz czwartek, 27 kwietnia w godzinach 9:00-13:00

Gdzie będą się odbywać zajęcia?

Warsztaty odbędą się w sali 402 w Bratniaku (sprawdź na mapie).


Kto może zapisać się na zajęcia?

Na zajęcia zapraszamy pracowników administracji z wydziałów i jednostek, szczególnie (ale nie tylko) osoby bezpośrednio zaangażowane w obsługę studentów zagranicznych, czyli np. pracowników dziekanatów, Działu Spraw Studenckich, w tym Osiedla Studenckiego, Działu Ochrony Mienia, Biura Karier, Centrum Sportu Akademickiego, Biblioteki Głównej itp. 


Warsztaty z mediacji są częścią projektu "Hej, wszystko OK?", który ruszył na Politechnice Gdańskiej w połowie września 2022 roku. Jego głównym celem jest wsparcie zdrowia emocjonalnego pracowników i studentów. Wśród zaplanowanych działań znalazły się konsultacje z psychologiem, warsztaty z mediacji, warsztaty z różnic kulturowych, seminaria z radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz zajęcia jogi i mindfulness. Więcej informacji o działaniach w ramach projektu, w tym regulamin oraz dokumenty dla uczestników, można znaleźć na stronie projektu


W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Współpracy Międzynarodowej pod adresem mailowym: wellbeing@pg.edu.pl

108 wyświetleń