Las Eko-inek przed Gmachem Głównym. Wspólnie świętujmy Mikołajki na PG | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-11-30

Las Eko-inek przed Gmachem Głównym. Wspólnie świętujmy Mikołajki na PG

Santa Claus
Aż 222 osoby z 27 drużyn będzie tworzyć 6 grudnia niepowtarzalne Eko-inki, z których wybierzemy w głosowaniu te najpiękniejsze i najbardziej oryginalne. Na chętnych do wspólnego świętowania Mikołajek czekać będą pierniczki, rozgrzewające napoje i konkursy z nagrodami.

Eko-inki szczegóły akcji

Na placu przed Gmachem Głównym od godziny 12.30  zabrzmią świąteczne przeboje. Nasz specjalny Mikołaj – DJ wybierze najpiękniejsze i najweselsze piosenki z całego świata i zaprosi do koncertu życzeń. Każdy będzie mógł zadedykować wybrany utwór ulubionym koleżankom i kolegom.

W czasie kolędowania zapraszamy na zimowe napoje: herbatę i bezalkoholowego grzańca, a także na pyszne pierniczki. Wystartuje również świąteczne koło fortuny, gdzie będzie można wykazać się znajomością bożonarodzeniowych zwyczajów z całego świata. Nie zabraknie również mikołajkowego konkursu z nagrodami.

Z kolei Samorząd Studentów zaprasza do wspólnego zdobienia bombek i mikołajkowej strefy chillu w holu Gmachu Głównego, gdzie będzie można sięgnąć po słodką przekąskę.

Od 12.30 wszystkie Eko-inki, budowane od rana na Dziedzińcu Heweliusza, zostaną przeniesione przed Gmach Główny, gdzie ok godz. 13.15 rozpocznie się głosowanie. W kategorii Nagroda Publiczności każdy będzie mógł oddać jeden głos na wybraną choinkową instalację, a o 14-tej nastąpi ogłoszenie dwóch zwycięskich drużyn w kategorii: Nagroda Kolegium Rektorskiego oraz Nagroda Publiczności. Symbolicznie też zostaną zapalone lampki przez prof. Krzysztofa Wilde, rektora PG. Między 13.00 i 14.00 obowiązują godziny rektorskie.

Tego dnia w godz. 11.15 – 13.00 odbędzie się również uroczyste posiedzenie Senatu (zobacz szczegóły

Mikołajki świętujemy także w sklepie stacjonarnym z gadżetami PG, gdzie na kupujących już od poniedziałku (4 grudnia) będzie czekała atrakcyjna cenowa oferta na specjalne zestawy: „Do gry na ferie”, „Na sanki”, „Mały inżynier” i „Czas na herbatę”.

Bądźmy tego dnia razem! Wszystkie świąteczne stroje i nakrycia głowy bardzo mile widziane.

1650 wyświetleń