Dzień otwarty w Przedszkolu MegaMocni PG | Politechnika Gdańska

Dzień otwarty w Przedszkolu MegaMocni PG

MegaMocni przedszkole
Fot. P. Sudara
Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich opiekunów na dzień otwarty w przedszkolu MegaMocni PG. To świetna okazja do zabawy, zapoznania się z kadrą pedagogiczną i zwiedzenia obiektu

Dzień Otwarty odbędzie się w sobotę 2 marca 2024 r., w godzinach 10:00 – 12:00.

Na wszystkich czeka wiele atrakcji, m.in.:

• zabawa z mikroskopami,
  • kodowanie,
  • kolorowe eksperymenty
  • malowanie twarzy

Będzie to też dobra okazja by porozmawiać z  kadrą pedagogiczną, poznać rozkład dnia oraz obejrzeć wnętrza przedszkola. Zapraszamy opiekunów do wspólnego uczestnictwa w zajęciach razem z dziećmi.

Informację dotycząca odpłatności za korzystanie z wychowania przedszkolnego w Przedszkolu MegaMocni PG oraz szczegóły dotyczące Przedszkola MegaMocni PG można znaleźć na stronie Biura Kanclerza w zakładce „Uczelnia przyjazna rodzicom”.