Myślisz o studiach w Szkole Doktorskiej? Spotkanie informacyjne online | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-20

Myślisz o studiach w Szkole Doktorskiej? Spotkanie informacyjne online

spotkanie informacyjne
Spotkanie informacyjne dla kandydatów Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej to możliwość dowiedzenia się jak wyglądają studia doktoranckie, jak przebiega procedura aplikacyjna oraz jakie wymagania należy spełnić biorąc udział w rekrutacji.

Spotkanie, prowadzone w języku angielskim, odbędzie się online, 8 kwietnia o godz. 14.00. Pracownicy Szkoły Doktorskiej poprowadzą je wspólnie z przedstawicielami Instytutu Maszyn Przepływowych PAN i Instytutu Budownictwa Wodnego PAN w Gdańsku.

Weź udział w spotkaniu (hasło: PhD)

Na stronie internetowej Szkoły Doktorskiej oraz w jej mediach społecznościowych będą dodatkowo, na bieżąco ukazywać się informacje dotyczące rekrutacji.