Konkurs Innowacji Dydaktycznych 2022 (edycja 2) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-05-31

Konkurs Innowacji Dydaktycznych 2022 (edycja 2)

Innowacje dydaktyczne
Zapraszamy do składania wniosków w drugiej edycji Konkursu Innowacji Dydaktycznych.

Celem konkursu jest wsparcie działań nauczycieli akademickich poprzez sfinansowanie wdrożenia innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych, które mają za zadanie wspomagać proces uczenia się studentów i rozwijać kompetencji przyszłości. Program adresowany jest do pracowników dydaktycznych i badawczo-dydaktycznych Politechniki Gdańskiej.

Aby złożyć wniosek konieczne jest uzyskanie pisemnej zgody dziekana wydziału lub dyrektora centrum. Maksymalna kwota finansowania wynosi 20 000 zł (w tym koszty pośrednie jednostki w wysokości 10%).

Szczegółowe kryteria oceny wniosków zawarte są w Regulaminie Konkursu (Zarządzenie Rektora Politechniki Gdańskiej nr 39/2022 z dnia 23 maja 2022 r.).

Termin składania wniosków (online) upływa 14 czerwca 2022 r.

Więcej informacji na stronie