Szkoła letnia "Advances in Functional Materials hybrid Summer School" odbędzie się 1-12 lipca 2024 r. w Gdańsku | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-13

Szkoła letnia 2024

Centrum Materiałów Przyszłości ma przyjemność zaprosić doktorantów i studentów studiów magisterskich na zajęcia, prowadzone w ramach szkoły letniej "Advances in Functional Materials hybrid Summer School", która odbędzie się w dniach 1-12 lipca 2024 r. w Gdańsku.

W Szkole Letniej mogą wziąć udział:

• studenci i doktoranci z ukraińskich jednostek, biorących udział w Sojuszu ENHANCE - uczestnictwo bezpłatne;
  • studenci i doktoranci innych jednostek, zrzeszonych w Sojuszu ENHANCE - płatne 40 PLN/noc;
  • inni uczestnicy - tylko online.

Szkoła Letnia posłuży nawiązaniu znajomości między młodymi naukowcami (doktorantami i magistrantami) a starszym personelem naukowym. Planowane jest odbycie wykładów i laboratoriów, gdzie każdy będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności w zakresie inżynierii materiałowej. Główna tematyka zajęć to:

• Materiały nadprzewodzące
  • Materiały fotoelektrochemiczne i fotokatalityczne
  • Materiały do ​​elektrolizerów i ogniw paliwowych
  • Czujniki elektrochemiczne
  • Materiały akumulatorowe
  • Polimery przewodzące

Organizator zapewnia bogaty program socjalny oraz przerwy kawowe.

Link do rejestracji.

Szkoła letnia została dofinansowana w ramach funduszy Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) w kwocie 804,144.00 PLN.

Załączniki:

Course contents Advances in Functional Materials 2024_bez_baterii (pdf, 403.38kB) Advances in Functional Materials 2024 flyer (pdf, 476.44kB)