Wykład dr. inż. Konrada Trzcińskiego z WCh PG | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-01-08

Wykład dr. inż. Konrada Trzcińskiego z WCh PG

Seminarium RedOX

W dniu 18 stycznia 2024 r. o godz. 14.15 w Audytorium 3/11 w Centrum Nanotechnologii A (budynek 4) odbędzie się spotkanie z cyklu Knowledge Transfer. Wykład pt. "Analiza mechanizmów działania materiałów elektrodowych poprzez spektroskopię ramanowską" wygłosi dr inż. Konrad Trzciński, adiunkt na Katedrze Chemii i Technologii Materiałów Funkcjonalnych Politechniki Gdańskiej.

Wykłady Knowledge Transfer, orgaznizowane przez międzywydziałowe koło naukowe RedOx* będą miały miejsce przez cały rok akademicki 2023/24. Celem wykładów jest rozwijanie życia naukowego studentów, poszerzanie zainteresowań i zachęcanie do pracy naukowo-badawczej. Zaproszeni prelegenci to wysokiej klasy specjaliści i naukowcy zajmujący się szeroko pojętą problematyką elektrochemii. 

*Koło Naukowe RedOx jest inicjatywą studentów i doktorantów Politechniki Gdańskiej, zainteresowanych elektrochemią, fotochemią, katalizą i zagadnieniami pokrewnymi. Głównymi celami członków Koła jest poszerzenie wiedzy i umiejętności a także prowadzenie badań podstawowych i wdrożeniowych dotyczących procesów przeniesienia ładunku elektrycznego i materiałów o znaczeniu w elektrochemii. Naszą misją jest rozwijanie życia naukowego studentów, poszerzanie zainteresowań i umożliwianie twórczej pracy. Więcej informacji o prowadzonych aktywnościach i projektach znajdziesz na naszych mediach społecznościowych: instagram: redoxkn, facebook: Koło Naukowe RedOx. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych magią elektrochemii.

49 wyświetleń