Wykład dr. inż. Szymona Mani z WCh PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-25

Wykład dr. inż. Szymona Mani z WCh PG

Wykład RedOx

W dniu 4 kwietnia 2024 r. o godz. 14.15 w Audytorium 3/11 Centrum Nanotechnologii A (budynek 4) odbędzie się czwarte spotkanie z cyklu Knowledge Transfer. Wykład pt. "Potencjał redox okiem mikrobiologa. Transfer aktywności przeciwdrobnoustrojowej do materiałów dedykowanych technologii druku 3D" wygłosi dr inż. Szymon Mania, adiunkt na Katedrze Chemii, Technologii i Biotechnologii Żywności Wydziału Chemicznego PG.

Dostęp do uczestnictwa online pod linkiem.

Wykłady Knowledge Transfer, orgaznizowane przez międzywydziałowe koło naukowe RedOx* będą miały miejsce przez cały rok akademicki 2023/24. Celem wykładów jest rozwijanie życia naukowego studentów, poszerzanie zainteresowań i zachęcanie do pracy naukowo-badawczej. Zaproszeni prelegenci to wysokiej klasy specjaliści i naukowcy zajmujący się szeroko pojętą problematyką elektrochemii.

*Koło Naukowe RedOx jest inicjatywą studentów i doktorantów Politechniki Gdańskiej, zainteresowanych elektrochemią, fotochemią, katalizą i zagadnieniami pokrewnymi. Głównymi celami członków Koła jest poszerzenie wiedzy i umiejętności a także prowadzenie badań podstawowych i wdrożeniowych dotyczących procesów przeniesienia ładunku elektrycznego i materiałów o znaczeniu w elektrochemii. Naszą misją jest rozwijanie życia naukowego studentów, poszerzanie zainteresowań i umożliwianie twórczej pracy. Więcej informacji o prowadzonych aktywnościach i projektach znajdziesz na naszych mediach społecznościowych: instagram: redoxkn, facebook: Koło Naukowe RedOx. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych magią elektrochemii.