Po zajęciach

Nie samą nauką człowiek żyje

Studiując na Politechnice Gdańskiej będziesz spędzać wiele czasu na uczelnianym kampusie, na zajęciach, w laboratoriach, w bibliotece i czytelni, a przed sesją zarwiesz pewnie niejedną noc... dołączasz także do grona ludzi, których wyróżnia pasja, kreatywność i chęć do działania. Już na początku studiów warto zaangażować się w działalność którejś z kilkudziesięciu organizacji i kół naukowych działających na uczelni. Spotkasz tam ludzi o podobnych zainteresowaniach do Twoich i będziesz mógł/mogła uczestniczyć w ciekawych projektach. Może będzie to projekt kosmiczny, budowa jachtu albo zwrotny i szybki bolid? Sky is the limit!

Na szczęście przed Tobą nie tylko czas pilnej nauki i obowiązków  zaczynasz studia w Gdańsku, w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, gdzie dzieje się wiele ciekawych rzeczy!

Korzystaj z uroków miasta, a także z tego, co po godzinach oferuje ci Politechnika Gdańska. Imprezy, koncerty i wydarzenia, które na długo pozostają w pamięci, jak na przykład jedne z najlepszych w Polsce Technikalia i Juwenalia Gdańskie.