Wyniki naboru do drugiej edycji programu I Szkoły Startup | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-11-22

Wyniki naboru do drugiej edycji programu I Szkoły Startup

podsumowanie wyników drugiego naboru do programu I Szkoły Startup
Do drugiej edycji programu Startup School I pn. „Sprawdź swój pomysł” (SSI-02) zakwalifikowało się 12 zespołów startupowych, w skład których wchodzi łącznie 29 osób.

Członkowie zespołów pochodzą z 7 różnych wydziałów Politechniki Gdańskiej, z czego znaczna większość reprezentuje Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (52 %). Wśród zakwalifikowanych osób 69 % stanowią studenci I stopnia, 10 % to studenci II stopnia, kolejne 10% uczestników to doktoranci. W skład zespołów weszli również absolwenci Uczelni oraz jeden pracownik.

Po więcej informacji na temat Uczestników bieżącej edycji programu I zapraszamy na stronę z profilami zespołów Szkoły Startup.

Po zakończonym cyklu szkoleniowym zespoły zaprezentują publicznie swoje projekty podczas wydarzenia Demo Day, które odbędzie się na Politechnice Gdańskiej 14 lutego 2023 r. Nabór do kolejnej edycji programu „Sprawdź swój pomysł” zaplanowano na wiosnę 2023 r.