SSI-2 | Politechnika Gdańska

Treść strony

SSI-2

Zespoły uczestników 2. edycji programu Startup School One
1. Evol

Evol - zarządzaj swoim przedsiębiorstwem za pomocą aplikacji w twoim smartphonie.

Evol to aplikacja, pozwalającą przekształcić telefon lub tablet w terminal płatniczy. Dodatkowo, aplikacja pozwoli prowadzić bazę danych towarów lub usług oraz analizować swoją sprzedaż i na jej podstawie otrzymać limit odnawialny. Dzięki Evol, prowadzenie biznesu jeszcze nigdy nie było takie łatwe!

więcej o projekcie

2. Lehata
Znajdź perfekcyjne miejsce do życia.
 
Lehata to portal internetowy pozwalający wyszukiwać nieruchomości w oparciu o mapy oraz automatyzujący płatności za czynsze i rachunki.
 

więcej o projekcie

3. mySitter

Be my sitter.

mySitter łączy osoby chętne do opieki nad dziećmi oraz rodziców/opiekunów prawnych. Innowacyjność naszej aplikacji ułatwia komunikację obu stron. Dzięki weryfikacji użytkownicy mogą czuć się bezpieczni.

więcej o projekcie

4. ConnPot
ConnPot - no more watering! Let us take care of your plant.

ConnPot to innowacyjny system pozwalający na bezobsługową hodowlę roślin. Urządzenie zapewnia wszystko czego potrzebuje roślina. Wystarczy podłączyć go do zasilania, a system sam zajmie się resztą. Dzięki technologii pozyskiwania wody z powietrza, nie wymaga uzupełniania rezerwuaru wody.

więcej o projekcie
5. Machine Tender
Rozwiązania, które zrobotyzują twoją produkcję.

Nasze produkty stawiają czoła czwartej rewolucji przemysłowej. Integracja robotów z obrabiarkami sterowanymi numerycznie to wyzwania, z którymi nasza firma mierzy się na codzień. Projektujemy systemy, przeznaczone do zdalnego sterowania procesami wytwórczymi, w których rolę operatora obrabiarki, przejmują roboty przemysłowe. Zarówno maszyny jak i oprogramowanie, które dostarczamy są personalizowane stosownie do indywidulnych potrzeb każdego klienta.

więcej o projekcie
6. EduBoost
EduBoost - zagraj w naukę.

Aplikacja edukacyjna, wykorzystująca najnowszą wiedzę z zakresu nauki o efektywnym przyswajaniu informacji, która zamienia tradycyjną naukę w grę. Kiedy media bombardują bodźcami, a skupienie spada, potrzeba innowacji w dydaktyce. Pora zamienić ściany tekstu i czarne tablice w czarodziejki - pora zagrać w naukę!


więcej o projekcie
7. SUITS
Sustainable urban innovative technology solution which SUITS you!

We are a microgeneration team helping businesses, developers and citizens integrate innovative renewable energy generation solutions. Our project provides you with the most appropriate types of technology and helps you keep track of energy usage information.


więcej o projekcie
8. Re-Candy
Nie marnujmy, wykorzystujmy! Nowy wymiar słodkiej przekąski.

Zrównoważony rozwój a tym samym zasada 3R pozwala dostrzec w odpadzie cenny materiał do ponownego wykorzystania. Wytłoki z winogron to źródło wartościowych antyoksydantów, które przenosimy do cukierka. Re-Candy dostarcza niezbędnej energii podczas wysiłku fizycznego i pozwala utrzymać nasze zdrowie w dobrej formie.

więcej o projekcie
9. Hydromoduł
Autonomiczny moduł hydroponicznych upraw z odzyskiem wody.

Hydromoduł to autonomiczny i zautomatyzowany moduł całorocznej produkcji roślin przy zastosowaniu technologii hydroponicznej z zamkniętym obiegiem wody umożliwiający uprawę przy dowolnych warunkach zewnętrznych.

więcej o projekcie
10. Dust Detector
Czyste ogniwo to czysta oszczędność.

Dust Detector to czujnik stopnia zabrudzenia modułu fotowoltaicznego, który sam powiadomi Cię kiedy wyczyścić instalację. Wpływ nagromadzonego osadu na wydajność ogniw możesz sprawdzić w każdej chwili na Twoim smartfonie. Dust Detector pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał Twoich modułów fotowoltaicznych.

więcej o projekcie
11. Rentimi
Nie masz czasu lub boisz się wynająć mieszkanie? Pomożemy Ci.

Wynajem mieszkania nie musi być uciążliwy. Szanujemy Twój czas i dlatego przychodzimy z innowacyjnym rozwiązaniem ceniącym Twoje bezpieczeństwo i wygodę. Nie masz doświadczenia w wynajmie? - nie szkodzi. Koniec z wpłacaniem kaucji w ciemno. Koniec z odbieraniem setek telefonów od potencjalnych najemców. Koniec z nieaktualnymi zdjęciami w ogłoszeniu. Sprawdź Rentimi i zobacz jakie to proste.

więcej o projekcie
12. Compendium
And now you know!
 

Compendium to oprogramowanie będące w stanie wydajnie gromadzić i analizować ogromne ilości informacji oraz prezentować je użytkownikowi w intuicyjnym i zwięzłym formacie. Nie daj się dłużej przytłaczać i zalewać zbędnymi informacjami - stwórz własne kompendium.


więcej o projekcie