Wyniki naboru do trzeciej edycji programu Startup School One | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-28

Wyniki naboru do trzeciej edycji programu Startup School One

Podsumowanie wyników naboru do 3 edycji programu I Szkoły Startup
Do kolejnej edycji programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł” (SSI-03) zakwalifikowało się 12 zespołów startupowych, w skład których wchodzi łącznie 31 osób.

Członkowie zespołów pochodzą z 8 różnych wydziałów PG, z czego największa ilość reprezentuje Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (39 %). Uczestnikami tej edycji programu są również studenci Uniwersytetu Gdańskiego oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Wśród zakwalifikowanych osób 42 % stanowią studenci I stopnia, 23 % to studenci II stopnia, kolejne 13% uczestników to doktoranci. W skład zespołów weszli również pracownik naukowy i pracownik administracyjny PG oraz absolwenci (PG i innej uczelni).

Więcej informacji na temat Uczestników bieżącej edycji programu I znajduje się na stronie poświęconej zespołom Szkoły Startup.

Po zakończonym cyklu szkoleniowym zespoły zaprezentują publicznie swoje projekty podczas wydarzenia Demo Day, które odbędzie się na Politechnice Gdańskiej w połowie czerwca 2023 r.