SSI-3 | Politechnika Gdańska

Treść strony

SSI-3

Zespoły uczestników 3. edycji programu Startup School One:
1. InnoS
Otwórz się na lepszy świat z interaktywnym systemem kontroli światła, dźwięku i przestrzeni!

Interaktywny i programowalny system paneli wertykalnych to innowacyjny system pozwalający na automatyczne sterowanie ilością naturalnego światła, izolacją akustyczną, poziomem prywatności oraz umożliwia kontrolę nad pozyskiwaną ilością energii słonecznej. Dzięki możliwości programowania i poruszania się po szynie, panele podwieszane do wózków stanowią nie tylko funkcjonalną alternatywę dla rolet, zasłon, mechanicznych elewacji czy kotar akustycznych, ale również ciekawy i dający możliwość wielu aranżacji element aranżacji wnętrz. Ten uniwersalny system może być wykorzystywany w różnych miejscach, takich jak biura, domy, sale konferencyjne, hotele i gabinety.

więcej o projekcie
2. Ellise
TeamUp - idealny zespół - szybko, łatwo i z AI

Aplikacja ułatwia tworzenie skutecznych zespołów projektowych dzięki interaktywnemu teście osobowości, opisom profili i spotkaniom w formie speed dating. Test pozwala użytkownikom poznać swoje cechy osobowości i wskazać preferencje dotyczące pracy w zespole, co pomaga w stworzeniu optymalnego składu. Organizacja spotkań jest łatwa i użytkownicy mają pełną kontrolę nad czasem, miejscem i kryteriami wyszukiwania potencjalnych partnerów.

więcej o projekcie
3. Spoolmasters
Automatyczny system kontroli jakości spooli

Automatyzacja i cyfryzacja procesu prefabrykacji spooli dzięki wprowadzeniu nowoczesnego systemu kontroli jakości wymiarów i wizualizacji. Zapewnienie weryfikacji poprawności wykonania elementów łączonych kołnierzowo w czasie zbliżonym do rzeczywistego, bez potrzeby korzystania z usług zewnętrznych.

więcej o projekcie
4. TruckMe
TruckMe - System zdalnego sterowania pojazdami w ruchu drogowym.

System, który łączy możliwości pojazdu autonomicznego z pełną kontrolą osoby prowadzącej samochód zdalnie. Zwiększa to bezpieczeństwo kierowców, optymalizuje czas i wydajność pracy.

więcej o projekcie
5. EventRely
EventRely - łatwe dobieranie komponentów dla idealnych wydarzeń

EventRely to innowacyjny projekt, który pozwala na łatwe i szybkie połączenie event managerów z hostami oferującymi wynajem swoich lokali na różnego rodzaju wydarzenia, w tym konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Dzięki platformie klienci mogą swobodnie przeglądać dostępne oferty miejsc i dodatkowych usług, takich jak katering, fotografia czy hostessy, bez potrzeby bezpośredniego kontaktu z hostem i ryzyka niepewności rezerwacji.

więcej o projekcie
6. Vencint
Save time for what's important.

Vencint is on a mission to revolutionize the way early-stage startups are analyzed and evaluated by Venture Capitals, Angel Investors, Accelerators, and Incubators. We are creating an AI statistical model that can provide deep insights and analysis across multiple categories such as team dynamics, market trends, financial assumptions, and more.

więcej o projekcie
7. PartyHub
"Odkryj najlepsze imprezy i spędź czas z przyjaciółmi - PartyHub!"

Platforma PartyHub umożliwia łatwe wyszukiwanie i udostępnianie informacji o wydarzeniach, interakcję z innymi użytkownikami, spersonalizowane rekomendacje oraz udział w wyzwaniach i integrację z innymi platformami - wszystko, aby zapewnić najlepsze doświadczenie użytkownikom.

więcej o projekcie
8. OptiEnergy
Zwiększ potencjał energetyki odnawialnej.

Scalable Optimal Renewable Energy Management System (SOREMS) umożliwia zwiększenie efektywności systemu elektroenergetycznego współpracującego z odnawialnymi źródłami energii.

więcej o projekcie
9. OSU
Created for fighters.

OSU to aplikacja webowa obsługująca turnieje karate kyokushin. Aplikacja m.in. prowadzi rejestrację, "losuje" przeciwników, nadaje numery walk, pozwala na śledzenie wyników turnieju live. OSU jest zgodne z wymogami, jakie stawia Międzynardowa Organizacja Karate (International Karate Organization).

więcej o projekcie
10. Autentikon
Autentikon - dla tych, którzy cenią sobie wiarygodność.

Nasz pomysł to stworzenie systemu antyplagiatowego, który rozróżni teksty wygenerowane przez algorytmy generujące od tekstów napisanych przez człowieka. Dzięki temu zwiększy się wiarygodność naukowa i edukacyjna, a także ochroni się prawa autorskie. Nasz produkt skierowany jest do uczelni, szkół oraz wydawnictw naukowych.

więcej o projekcie
11. Favorit
Najlepszy koń w Twojej stajni? Favorit!

Favorit to mechaniczny symulator naśladujący ruchy konia wraz z wizualizacją treningu w czasie rzeczywistym. Symulator umożliwia monitorowanie postawy jeźdźca w celu nauki i poprawy umiejętności.

więcej o projekcie
12. AMBER
AMBER - Space Biotechnology Today

Projekt AMBER stanowi autonomiczną, modularną i skalowalną platformę zdolną do przeprowadzania badań natury astrobiotechnologicznej w warunkach lotów rakiet suborbitalnych.

więcej o projekcie