Nabór w II edycji programu Technetium Talent Management Grants (01.12.21-14.01.22) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-11-29

Technetium
Celem programu Technetium jest wspieranie aktywności mentorów – nauczycieli akademickich – opiekujących się studentami szczególnie uzdolnionymi, angażującymi się w działalność badawczą w tematykach Centrów POB.
Budżet oraz warunki finansowania projektu

Wnioski o przyznanie grantu mogą być składane przez:

• opiekunów studentów realizujących indywidualny program studiów badawczych na PG;
  • opiekunów studentów zaangażowanych w prace zespołów badawczych działających na PG;
  • opiekunów studenckich kół naukowych działających na PG.

Wysokość grantu w programie wynosi 25 000 zł, a okres realizacji projektu wynosi do 12 miesięcy.

Uwaga

Nastąpiła zmiana formularza wniosku. Aktualny wzór w wersji edytowalnej można znaleźć w Dokumentacji w czerwonej ramce.

Jak aplikować?
  • Nabór w programie będzie trwał od 1 grudnia 2021 r. do 14 stycznia 2022 r.
  • Wnioski należy przesyłać drogą elektroniczną na adres granty@pg.edu.pl do Zespołu ds. realizacji projektu IDUB, oryginał wniosku należy wysłać pocztą wewnętrzną do Działu Projektów.