Demo Day Startup School One (edycja 5) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-14

Demo Day Startup School One (edycja 5)

DD
Zapraszamy 27 czerwca 2024 r. (czwartek) o godz.15:00 na prezentację projektów zespołów startupowych, które ukończyły piątą edycję programu Startup School One pn."Sprawdź swój pomysł".
Wydarzenie odbędzie się w Audytorium Novum Politechniki Gdańskiej; osoby, które nie mogą być obecne z nami stacjonarnie zachęcamy do uczestnictwa w transmisji poprzez MS Teams.

Uczestników Demo Day obowiązuje rejestracja

Zachęcamy do zapoznania się z profilami zespołów 5. edycji programu jeszcze przed wydarzeniem

Jury i nagroda publiczności

Zespoły prezentujące się podczas Demo Day będą oceniane przez Jury, dodatkowo powalczą również o nagrodę publiczności, sponsorowaną przez Politechniczny Klub Biznesu PKB+.

Strefa matchmakingowa

Zapraszamy zespoły startupowe, poszukujące partnerów do rozwoju swoich projektów, szczególnie w ramach programu Startup School One i Startup School Two. Rozmowy z zespołami będą możliwe podczas przerwy oraz części networkingowej.