Konferencja pn.: Zarządzanie projektami na polskich uczelniach technicznych | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-05

Konferencja pn.: Zarządzanie projektami na polskich uczelniach technicznych

pg

Centrum Zarządzania Projektami Politechniki Gdańskiej organizuje w dniach 25-26.10.2022 roku ogólnopolską konferencję biur i centrów zarządzania projektami pn.: „Zarządzanie projektami na polskich uczelniach technicznych”.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele biur i centrów zarządzania projektami na polskich uczelniach technicznych. Celem wydarzenia jest wzajemne poznanie się, nawiązanie trwałych kontaktów oraz podzielenie się dobrymi praktykami zarządzania projektami na polskich uczelniach technicznych.

Podczas konferencji zostanie poruszona tematyka dot.:

• regulacji związanych z realizacją projektów na polskich uczelniach,
  • rozwiązań i dylematów związanych z wdrażaniem PAKT-u oraz
  • systemów informatycznych wspierających zarządzanie projektami na uczelniach.

Zapraszamy do zgłaszania pytań, które z Państwa perspektywy warto byłoby poruszyć w ramach ww.  zagadnień.

Zapytania prosimy kierować do dnia 21.10.2022 r. na adres e-mail: czp@pg.edu.pl