Szkolenie dla osób zaangażowanych w obsługę administracyjną projektów badawczych NCN | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-11-15

ncn

Spotkanie odbędzie się 6 grudnia 2022 r. o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy Clickmeeting. Podczas webinaru zostaną przybliżone zagadnienia związane z realizacją projektu badawczego od podpisania umowy o realizację projektu do zakończenia jego realizacji, w tym procedur aneksowania umów i raportowania.

Szkolenie poprowadzą pracownicy NCN bezpośrednio zaangażowani w proces obsługi i rozliczenia projektów badawczych.

W celu zapewnienia wysokiej jakości spotkania liczba uczestników została ograniczona przez organizatora do 40 osób. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 23 listopada 2022 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Szkolenie jest bezpłatne.

Formularz rejestracyjny.

Więcej informacji o szkoleniu na stronie NCN.