Welcome to Poland 2022 NAWA - NABÓR | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-11-28

Welcome to Poland 2022 NAWA - NABÓR

aaa

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków o udział w Programie Welcome to Poland.

Celem głównym Programu jest umiędzynarodowienie polskich instytucji szkolnictwa wyższego i nauki poprzez finansowanie projektów związanych z:

1) budowaniem potencjału Wnioskodawców w zakresie umiędzynarodowienia;

2) budowaniem potencjału Wnioskodawców w zakresie przyjmowania i obsługi zagranicznych studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i naukowej;

3) promowaniem Wnioskodawców na arenie międzynarodowej, w szczególności poprzez współpracę z zagranicznymi absolwentami.

W Programie nie dopuszcza się realizacji projektu w formule partnerskiej.

Projekt może być realizowany pomiędzy 1 czerwca 2023 r. a 31 maja  2025 r. Projekt może trwać 12, 18 albo 24 miesiące.

W związku z ograniczeniem konkursowym w zakresie liczby wniosków składanych przez jednego wnioskodawcę – Politechnika Gdańska może złożyć maksymalnie do 3 wniosków o finansowanie projektów w ogłoszonym konkursie. Chęć uczestnictwa w ww. konkursie należy zgłosić poprzez wypełnienie zgłoszenia projektu w systemie Moja PG Projekty do dnia 17 stycznia 2023 r.
W przypadku zgłoszenia większej liczby aplikacji zostanie przeprowadzona wewnętrzna preselekcja przedstawionych pomysłów projektów.

Wnioski projektowe należy składać w Centrum Zarządzania Projektami najpóźniej do 23.01.2023 r.

Ostateczny termin przesłania wniosku do NAWA mija 31 stycznia 2023 roku o godz. 15:00 czasu lokalnego (Warszawa). Aplikować można jedynie poprzez system teleinformatyczny NAWA.

Więcej informacji na stronie NAWA.

Osoba do kontaktu w Centrum Zarządzania Projektami: p. Magdalena Drywa.