Szkolenie pn. "Zagadnienia finansowe w projektach Horyzontu Europa" w dniu 17.02.2023 r. | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-01-23

pg

Centrum Zarządzania Projektami wraz z Horyzontalnym Punktem Kontaktowym Programów Ramowych Unii Europejskiej zapraszają w dniu 17 luty 2023 r. w godzinach 9.30-11.30 na szkolenie stacjonarne pn. "Zagadnienia finansowe w projektach Horyzontu Europa".

Szkolenie adresowane jest do:

• osób zamierzających złożyć wniosek w programie Horyzont Europa,
  • osób realizujących projekty w programie Horyzont Europa,
  • zespołów finansowo-księgowych,
  • pracowników administracyjnych, którzy zajmują się zarządzaniem i rozliczaniem projektów w programie Horyzont Europa.

W trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań na bieżąco oraz po zakończeniu prezentacji, w czasie dodatkowej sesji pytań i odpowiedzi.

Program szkolenia:

9.30 - 9.35 Powitanie uczestników

9.35 - 9.50 Wprowadzenie do programu Horyzontu Europa

9.50 - 11.00 Aspekty finansowo-prawne w realizacji projektów finansowanych
z programu Horyzont Europa

• Struktura umowy grantowej
  • Zmiany dotyczące aspektów prawnych
  • Zmiany dotyczące aspektów finansowych

11.00 - 11.30 Dyskusja, pytania i konsultacje indywidualne

Szkolenie przeprowadzi dr inż. Aleksandra Dubiella-Jackowska oraz mgr Renata Downar-Zapolska z Centrum Zarządzania Projektami PG.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie FORMULARZA. Zgłoszenia na szkolenie przyjmujemy do dnia 13.02.2023 r., do godz. 15.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.