Warsztaty pn. Poznaj, zainspiruj się, oceniaj – program Horyzont Europa | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-17

Warsztaty pn. Poznaj, zainspiruj się, oceniaj – program Horyzont Europa

aaa

Centrum Zarządzania Projektami zaprasza na jednodniowe warsztaty pn. „Poznaj, zainspiruj się, oceniaj - międzynarodowy program badawczy Horyzont Europa”  organizowane w dniu 6 kwietnia 2023 r. w godz. 12.00 - 14.00 stacjonarnie na PG.

Warsztaty adresowane są do:

• osób zamierzających złożyć wniosek w programie Horyzont Europa,
  • osób realizujących projekty w programie Horyzont Europa,
  • osób chcących zostać ekspertem Komisji Europejskiej.

W trakcie warsztatów możliwe będzie:

• zdobycie umiejętności skutecznego wyszukiwania konkursów i kluczowych dokumentów konkursowych w programie Horyzont Europa.
  • poznanie korzyści płynących z bycia ekspertem oceniającym wnioski projektowe do programów zarządzanych centralnie przez Komisję Europejską
  • utworzenie profilu eksperta Komisji Europejskiej.

Program warsztatów:

12:00 - 12:10 Powitanie uczestników

• Wprowadzenie do programu Horyzontu Europa
  • Skuteczne wyszukiwanie konkursów
  • System składania wniosków
  • Kluczowe dokumenty konkursowe

• Rejestracja ekspertów oceniających wnioski projektowe
  • Korzyści z bycia ekspertem KE

13:10 - 14:00 Tworzenie indywidualnych profili kandydatów na ekspertów KE

Spotkanie poprowadzą dr inż. Aleksandra Dubiella-Jackowska oraz dr inż. Magdalena Urbanowicz z Centrum Zarządzania Projektami PG.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie FORMULARZA. Zgłoszenia na szkolenie przyjmujemy do dnia 31.03.2023 r., do godz. 15.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby, które zakwalifikują się na szkolenie, zostaną poinformowane w wiadomości e-mail, o miejscu spotkania oraz danych, które należy przygotować na spotkaniem aby skutecznie utworzyć profil eksperta Komisji Europejskiej.

Kontakt w sprawie szkoleń: szkolenia.czp@pg.edu.pl.